رئیس ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کاشان خبر داد
فعالیت 17 مرکز راهنمایی برای مسافران نوروزی کاشان

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان کاشان گفت: 17 پایگاه و کیوسک راهنمایی توسط کمیته اطلاع‌رسانی، کار راهنمایی مسافریم نوروزی شهرستان کاشان را برعهده دارند.

خبرگزاری فارس: فعالیت 17 مرکز راهنمایی برای مسافران نوروزی کاشان

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان علیرضا جوادی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: علاوه بر این تعداد، دو تلویزیون شهری در نقاط مختلف شهرستان کاشان کار اطلاع‌رسانی به مسافران نوروزی شهرستان کاشان را برعهده دارند.

وی با اشاره به اینکه 230 هزار بروشور و نقشه راهنما نیز توسط کمیته اطلاع رسانی و راهنمایی مسافران نوروزی شهرستان کاشان چاپ شده است بیان کرد: برای رفاه مسافران نوروزی، سیستم پیامک و بلوتوث نیز فعال شده است که بخشی از کار اطلاع‌رسانی و راهنمایی مسافران نوروزی این شهرستان را برعهده دارند.

رئیس ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان کاشان یادآور شد: کمیته‌های امداد و نجات، دانشگاه علوم پزشکی کاشان، هلال احمر و ادارات عضو شورای بحران شهرستان کاشان فعالیت خود را برای سرویس‌دهی به مسافران نوروزی این شهرستان آغاز کرده‌اند.

جوادی همچنین، ایجاد ایستگاه‌های صلواتی، پذیرایی رایگان و آماده کردن جایگاه‌های بنزین و CNG ویژه مسافران نوروزی را از اقدامات کمیته خدمات شهری و رفاه عمومی این ستاد برشمرد.

وی، آمادگی 9 بیمارستان و درمانگاه فعال و نیمه فعال و داروخانه‌های شبانه روزی و روزانه با کشیک‌های شبانه‌روزی، برای مسافران نوروزی را از فعالیت‌های کمیته خدمات بهداشتی و درمانی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان کاشان اعلام کرد.

شهرستان کاشان دارای بیش یکهزار و 200 اثر تاریخی است که 300 اثر آن در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است و باغ تاریخی فین کاشان نیز به ثبت جهانی رسیده و همچنین تپه‌های 7 هزار ساله سیلک در آستانه ثبت جهانی است. 

انتهای پیام/خ۲۰