فرماندار شادگان خبر داد
راه‌اندازی پست راهنمایی شبانه‌روزی نوروزی در تالاب شادگان

خبرگزاری فارس: فرماندار شادگان از راه‌اندازی پست راهنمایی شبانه‌روزی نوروزی در تالاب بین‌المللی این منطقه خبر داد.

خبرگزاری فارس: راه‌اندازی پست راهنمایی شبانه‌روزی نوروزی در تالاب شادگان

سعید فیوضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شادگان اظهار کرد: شادگان هر ساله میزبان تعداد زیادی کاروان‌ راهیان نور، مهمان و مسافر نوروزی است.

وی افزود: این منطقه به لحاظ برخورداری از تالاب بین‌المللی از ارزش و اهمیت بالایی در بین توریست و گردشگران برخوردار است.

فرماندار شادگان خاطرنشان کرد: در همین راستا تا پیش از پایان سال با هماهنگی و تعامل دستگاه‌ها و سازمان‌های اجرایی منطقه بیش از پیش در راستای ایجاد محیطی مناسب و در خور شأن شهروندان و مهمانان در این ایام کوشیده شد.

وی در ادامه از راه‌اندازی نخستین پایگاه امداد و نجات در تالاب بین‌المللی شادگان برای امدادرسانی به نیازمندان در منطقه خبر داد.

فیوضی با اشاره به اهمیت این پایگاه نوروزی در منطقه اضافه کرد: این پایگاه علاوه بر راهنمایی مسافران و گردشگران، در صورت بروز هرگونه حادثه احتمالی، آماده امدادرسانی در این محیط گردشگری بین المللی است.

وی همچنین از اجرای طرح امداد و نجات مسافران نوروزی همزمان با سراسر کشور با همت هلال احمر، محیط زیست، نیروی انتظامی و فرمانداری در تالاب بین‌المللی شهرستان شادگان خبر داد.

فرماندار شادگان بیان کرد: امیدواریم اقدامات صورت گرفته و در حال انجام حرکتی در زمینه ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان و مسافران نوروزی باشد.

وی عنوان کرد: همچنین پایگاه ثابت امداد و نجات شهری در شهر دارخوین برپا شده است.

به گفته فیوضی پست راهنمایان مسافران نوروزی در مسیر تالاب شادگان به صورت شبانه‌روزی به مهمانان نوروزی خدمات‌رسانی می‌کند.

انتهای پیام/ح20/ژ1001