بخشدار زیدون خبر داد
آماده‌سازی 70 کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در زیدون

خبرگزاری فارس: بخشدار زیدون از آماده سازی 70 کلاس 13 مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی در این بخش خبر داد.

خبرگزاری فارس: آماده‌سازی 70 کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در زیدون

فریدون توکلیان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بهبهان اظهار کرد: زیدون یکی از قطب‌های گردشگری استان خوزستان بوده که هرساله مسافران نوروزی زیادی را در خود می‌بیند.

وی تصریح کرد: وجود مقدس امامزاده اباذر (ع) از سالیان گذشته مورد توجه، اکرام و احترام مردم استان‌های هم‌جوار و هم‌وطنان از سراسر کشور بوده و به همین دلیل در طول و به‌خصوص ایام نوروز، شاهد ورود هزاران نفر به بخش زیدون و شهر سردشت هستیم.

توکلیان در خصوص اماکن قابل استفاده مسافران نوروزی نیز گفت: وجود پارک‌های زیبا و متنوع با دریاچه‌های قایق‌سواری، شهربازی، سیرک، فروشگاه‌های لوکس، انواع وسایل بازی، ست‌های ورزشی، سالن ورزشی، تنیس روی میز و امکانات بسیار مفرح دیگری در این منطقه، لحظات خوبی را برای مسافران نوروزی رقم خواهد زد.

بخشدار زیدون با بیان اینکه تمهیدات لازم برای اسکان مسافران نوروزی در این بخش اندیشیده شده ‌است، افزود: 150 تخته چادر توسط شهرداری در فضای پارک‌ها نصب شده و 70 کلاس از 13 مدرسه نیز توسط آموزش و پرورش برای اسکان مسافران نوروزی آماده شده ‌است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد با تلاش شبانه‌روزی مسئولان زیدون، مسافرانی که به این بخش سفر می‌کنند، لظحات خوب و خوشی را داشته باشند و با خاطره‌ای خوب از زیدون رهسپار دیگر نقاط شوند.

انتهای پیام/غ20