فرماندار دشتستان:
دشتستان با 3 میلیون اصله نخل مکان مناسبی برای گردشگران است

خبرگزاری فارس: فرماندار دشتستان گفت: دشتستان با 3 میلیون اصله نخل مکان مناسبی برای گردشگران است.

خبرگزاری فارس: دشتستان با 3 میلیون اصله نخل مکان مناسبی برای گردشگران است

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، غلامحسین خسروی عصر امروز در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان دشتستان اظهار داشت: جذب توریست و گردشگر یکی از اهدافی است که در سال‌های اخیر مسئولان شهرستان دشتستان همواره بر آن تاکید داشته‌اند و از اهمیت بالایی برخوردار است.

فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته و سال جاری اقدامات ارزنده‌ و مهمی در راستای توسعه زیرساخت‌های گردشگری شهرستان دشتستان صورت گرفت که معرفی موقعیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری شهرستان دشتستان یکی از مهم‌ترین مسائلی است که مسئولان شهرستان دشتستان همواره در این راستا گام برداشته‌اند.

خسروی اذعان کرد: دشتستان در زمینه جاذبه‌های طبیعی، بناها و اماکن تاریخی و ... پتانسیل‌های بالایی دارد که از تمامی این موقعیت‌ها و پتانسیل‌ها باید در راستای توسعه و ترقی و توسعه زیرساخت‌های گردشگری شهرستان گام برداریم.

وی ادامه داد: شهرستان دشتستان یکی از قطب‌های تولید خرمای کشور محسوب می‌شود و وجود قریب به 3 میلیون اصله نخل در شهرستان دشتستان از پتانسیل‌های گردشگری این شهرستان محسوب می‌شود.

این مسئول تاکید کرد: معرفی بناها و آثار تاریخی است مسائل مهمی است که در ایام نوروز و همزمان با ورود مسافران نوروزی به شهرستان دشتستان باید مورد توجه قرار گیرد و از مسئولان میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان انتظار داریم به معرفی آثار تاریخی توجهی خاص داشته باشند.

فرماندار دشتستان گفت:‌ در جلسات متعدد ستاد تسهیلات سفر برنامه‌ریزی‌های جامع و کاملی برای میزبانی از میهمانان نوروزی شهرستان دشتستان تدارک دیده‌ایم و در تمامی نقاط شهرستان دشتستان آمادگی کامل برای میزبانی از میهمانان نوروزی را داریم.

خسروی توریست‌پذیری را یکی از صنایع مهم دانست و افزود: جذب توریست‌ها باعث رونق بازار‌های شهرستان دشتستان و به تبع رونق اقتصادی شهرستان دشتستان می‌شود و تلاش برای توسعه زیرساخت‌‌های گردشگری شهرستان دشتستان از اهداف مهمی است که در راستای تحقق این امر تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام/س20