سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان:
شک نکنید که مستحق برد بودیم

خبرگزاری فارس: شک نکنید که در دیدار مقابل مس سرچشمه مستحق کسب پیروزی بودیم.

خبرگزاری فارس: شک نکنید که مستحق برد بودیم

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، جوزه آلبرتو کاستا عصر امروز پس از پیروزی دو بر صفر مقابل مس سرچشمه اظهار کرد: شک نکنید مستحق این پیروزی بودیم و حتی اگر بخواهیم عادلانه بگوییم باید با اختلاف 4 گل می‌بردیم.

وی در همین خصوص اضافه کرد: خوشحالیم مس سرچشمه آن طور که دوست داشتیم بازی کرد. کنترل بازی را در دست داشته و موقعیت‌های زیادی را در نود دقیقه از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سؤال که چرا از عماد زعتره؛ مهاجم فلسطینی خود استفاده نکرد گفت: بازی ندادن این بازیکن یک عقیده شخصی است. ما امروز از دو بازیکن خارجی دیگر خود استفاده کردیم و در آینده هم از عماد استفاده می‌کنیم.

وی در خصوص حضور تماشاگران نفت آبادان در هوای غبار آلود این شهر در روز مسابقه مقابل مس سرچشمه خاطرنشان کرد: تماشاگران از تیم حمایت کردند و با توجه به امتیازات خوبی که در هفته‌های گذشته کسب کردیم انگیزه خوبی داشته و ما هم آنطوری بازی کردیم که آنها علاقه دارند.

کاستا در پایان با اشاره به وضعیت آتی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: می‌خواهیم بعد از تعطیلات همین روند را ادامه دهیم و خوشحالم که از این به بعد مسابقات خود را بدون استرس دنبال می‌کنیم.

انتهای پیام/س20