مدیرعامل پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین خبر داد
افزایش ساعت کار پایانه مسافربری آزادگان در ایام نوروز

خبرگزاری فارس: مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: ساعت کار پایانه مسافربری آزادگان در ایام نوروز افزایش یافته و این پایانه از ساعت 4:30 صبح تا 11 شب فعال است.

خبرگزاری فارس: افزایش ساعت کار پایانه مسافربری آزادگان در ایام نوروز

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی شهرداری قزوین، سعید فرازمند راد اظهار کرد: ساعت کار پایانه مسافربری آزادگان در ایام نوروز افزایش یافته و این پایانه از ساعت 4:30 صبح تا 11 شب فعال است و در ساعات دیگر نیز پرسنل این سازمان و دوربین‌های پایانه سرویس‌دهی و رفت و آمد اتوبوس‌ها را کنترل می‌کنند.

فرازمند راد درخصوص افزایش نرخ بلیت‌ها عنوان کرد: از 25 اسفندماه سال 90 تا 15 فروردین سال 91 نرخ بلیت‌های پایانه‌ها در تمامی مسیرها 20 درصد افزایش یافته و پیش‌فروش اینترنتی 10 درصد از بلیت‌ها نیز از 10 اسفند ماه آغاز شده است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: تاکنون بیشترین فروش بلیط برای شهرهای مشهد، قم و اهواز بوده است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین با اشاره به وظایف این سازمان تصریح کرد: وظیفه این سازمان مدیریت، بهره‌برداری و برنامه‌ریزی برای تأسیس، تجهیز و نگهداری پایانه‌های مسافربری است که در این راستا توسعه پایانه مسافربری آزادگان و تأسیس پایانه نسیم شمال برای سال آینده در دستور کار قرار گرفته است.

وی تشریح کرد: سازمان پایانه‌های مسافربری همچنین طرح ساماندهی پایانه‌های بویین‌زهرا، الموت شرقی و غربی و سواری‌های رشت را برای سال آینده اجرا می‌کند که تأسیس و توسعه پایانه‌ها با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تسهیل می‌شود.

انتهای پیام/س30