مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین خبر داد
برخورد با افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در ایام نوروز

خبرگزاری فارس: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین: افزایش خودسرانه کرایه تاکسی‌های قزوین در نوروز 91 تخلف بوده و با خاطیان به شدت برخورد می‌شود.

خبرگزاری فارس: برخورد با افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در ایام نوروز

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی شهرداری قزوین جواد صباغان اظهار کرد: افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در قزوین در ایام نوروز تخلف بوده و با خاطیان به شدت برخورد می‌شود.

صباغان با تأکید بر برخورد جدی با رانندگان متخلف تاکسی از آنان خواست در چهارچوب مصوبه قانونی شورای اسلامی شهر نسبت به اخذ کرایه از مسافران در ایام نوروز اقدام و از دریافت کرایه اضافی خارج از این مصوبه خودداری کنند.

وی تصریح کرد: هرگونه دریافت کرایه اضافه، خارج از مصوبه شورا و دفترچه تعرفه تاکسیرانی خلاف بوده و در صورت مواجه با این قبیل موارد تخلف، با رانندگان خاطی برخورد قانونی می‌شود.

صباغان با بیان اینکه اقدام برخی رانندگان در اخذ کرایه‌های اضافی از مسافران در ایام نوروز به هیچ عنوان منطقی و قانونی نیست، تصریح کرد: شهروندان می‌توانند تخلفات رانندگان تاکسی را به شماره پیامک 30007133 ارسال و یا با شماره تلفن 2 - 2568081 تماس بگیرند و در صورت امکان می‌توانند به گشت‌های بازرسی در سطح شهر اعلام کنند.

انتهای پیام/س30