در راستای برگزاری جشنواره بازی و اسباب‌بازی
خیابان امام خمینی موقتا دوطرفه می‌شود

خبرگزاری فارس: با برگزاری دومین جشنواره و نمایشگاه بازی و اسباب‌بازی کودکان دیروز و امروز در نوروز 91، جهت حرکت خودروها در خیابان امام خمینی (ره) قزوین به صورت موقت دوطرفه می‌شود.

خبرگزاری فارس: خیابان امام خمینی موقتا دوطرفه می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی شهرداری قزوین مدیرعامل سازمان ترافیک و حمل و نقل شهرداری قزوین گفت: با توجه به برگزاری دومین جشنواره و نمایشگاه بازی و اسباب بازی کودکان دیروز و امروز در نوروز 91 و در راستای رفاه حال بازدیدکنندگان از این جشنواره جهت حرکت خودروها در خیابان امام خمینی (ره) قزوین به صورت موقت دوطرفه می‌شود.

اسماعیل عرشیان با اعلام خبر فوق افزود: این اقدام همچنین در راستای جذب مسافران و گردشگران برای بازدید از این جشنواره و نمایشگاه و دسترسی راحت به مکان برگزاری جشنواره و نمایشگاه در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه این تصمیم مصوبه کمیته فنی شورای ترافیک شهرداری قزوین می‌باشد، بیان کرد: طرح عبور دو طرفه خودروها در خیابان امام خمینی(ره) از حدفاصل میدان 22 بهمن تا میدان آزادی صرفا در زمان برگزاری جشنواره و نمایشگاه اجرایی می‌شود که از 1 تا 12 فروردین ماه 91 برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین اضافه کرد: همچنین برای آسایش بازدیدکنندگان از دومین جشنواره و نمایشگاه بازی و اسباب‌بازی کودکان دیروز و امروز در نوروز 91 ساماندهی پارک‌های حاشیه‌ای و تأمین پارکینگ خودروها در پنج پارکینگ مسطح در خیابان امام خمینی (ره) با ظرفیت 310 خودرو برای ارایه خدمات در دستور کار قرار گرفته است.

این مسئول اضافه کرد: امیدواریم طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بازدیدکنندگان برگزاری دومین جشنواره و نمایشگاه بازی و اسباب‌بازی کودکان دیروز و امروز در نوروز 91 از نظر تردد و پارکینگ خودروها با مشکل خاصی مواجه نشوند و این مدیریت در تلاش است در این راستا رضایت و رفاه بازدیدکنندگان را به دست آورد.

انتهای پیام/ی30