استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
گلایه خبرنگاران از روند کاری پروژه‌ها مخالفت با نظام نیست

خبرگزاری فارس: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تصور غلطی است که فکر کنیم اگر خبرنگاری در انتقادی در زمینه روند کاری پروژه‌ها گفت و یا نوشت مخالفت با نظام است.

خبرگزاری فارس: گلایه خبرنگاران از روند کاری پروژه‌ها مخالفت با نظام نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، اکبر نیکزاد امروز در آیین تجلیل از اهالی رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل گرم نگه داشتن تنور انتخابات و مؤثر بودن در حضور و مشارکت 89 درصدی مردم این دیار در چنین عرصه مهمی اظهار کرد: این حضور بدون همکاری مطبوعات تقریبا غیر ممکن بود.

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه بیان داشت: به وجود چنین قشر اثرگذاری در این استان افتخار می‌کنیم و درصد بالایی از توفیق خود را مدیون و مرهون این جامعه فرهیخته و هنرمند هستیم.

 نیکزاد با بیان این‌که اصحاب رسانه در انتخابات هنرمندی به خرج دادند، تصریح کرد: اصحاب قلم و رسانه با حرکت در مسیر قانون و پایبندی به آرمان‌ها و ارزش‌ها موجب رقابت سالم و پرشور در انتخابات این استان شدند.

 

* قدردانی استاندار از هفته‌نامه‌ای که کاریکاتور وی را چاپ کرده بود

 وی با تشکر از هفته‌نامه‌ای که راجع به یکی از پروژه‌های عمرانی این استان کاریکاتوری انتقادی از استاندار چاپ کرده بود، تاکید کرد: همه باید بدانیم که اگر رسانه‌ای چنین اقدامی می‌کند تنها به خاطر دل‌سوزی و خدمت به مردم است و ما حق نداریم به دلیل انتقادات سازنده آن‌ها را مخالف نظام بنامیم.

 عالی‌ترین مقام اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وقتی پای نظام به میان آید دیگر امید مردم و سپیده زاگرس نداریم بلکه نام آن‌ها امید جمهوری اسلامی و سپیده جمهوری اسلامی است که این افتخاری در عرصه رسانه این مرز و بوم است.

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که صحبت از لیست‌های 700 و 800 نفره جا به جایی در این استان توسط منتخبین جدید مردم موضوعیت ندارد، بیان داشت: با خود این عزیزان صحبت کردم و آن‌ها نیز بر این نکته صحه گذاشتند که تنها به دنبال عملیاتی کردن شعارهای انتخاباتی خود هستند و به فرعیات توجهی نخواهند کرد.

 انتهای پیام/صا10/چ3000