امام جمعه کاکی:
مردم در انتخابات حجت را بر مسئولان تمام کردند

خبرگزاری فارس: امام جمعه کاکی گفت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی در انتخابات 12 اسفند ماه حجت را بر مسئولان تمام کردند.

خبرگزاری فارس: مردم در انتخابات حجت را بر مسئولان تمام کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتی، حجت‌الاسلام محمدی محمدی صبح امروز در جلسه شورای اداری کاکی با تقدیر از حضور حماسی مردم در انتخابات 12 اسفند گفت: نوبت شما مسئولان است که باید با کوشش تمام پاسخگوی خواسته‌های به حق آنان باشید.

امام جمعه کاکی با تشکر از فعالیت‌های صورت گرفته توسط مسئولان در کاکی افزود: شما باید برای سال آینده برنامه ریزی‌های مدون و دقیقی ارائه دهید تا به کوشش و کمک همدیگر بتوانید به عقب ماندگی‌ها و خواسته‌های بحق مردم بخش جامه عمل بپوشانید.

وی به بررسی امکانات مورد نیاز برای پیشرفت و رشد بخش پرداخت و گفت: امروز بسیاری از امکانات برای این بخش لازم و ضروری است که همه باید تلاش کنید و امیدواریم بتوانیم در سال آینده شرایط لازم برای رفع مشکلات فوق فراهم کرده و با وجود امکانات لازم با تلاش مضاعف شما به راهکارهای مناسب دست یابیم.

امام جمعه کاکی تصریح کرد: ما خادم مردم هستیم و به خادم بودن خود افتخار می‌کنیم و هر چه به این مردم خدمت کنیم باز هم کم است.

محمدی گفت: ایران اسلامی دارای مردمی با بصیرت، شجاع، ولایتمدار و با فرهنگ دارد که در هیچ کجای دنیا مردمانی همچون مردم ایران سراغ نداریم.

انتهای پیام/صا30