روزنامه اسرائیلی جروزالم پست فاش ساخت
تقلای دستگاه امنیتی رژیم صهیونیستی برای برخورد با کاروان «الی بیت‌المقدس»

خبرگزاری فارس: روزنامه اسرائیلی جروزالم پست از تقلای سیستم امنیتی رژیم صهیونیستی برای مقابله با کاروان «الی بیت‌المقدس» خبر داد.

خبرگزاری فارس: تقلای دستگاه امنیتی رژیم صهیونیستی برای برخورد با کاروان «الی بیت‌المقدس»

به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه اسرائیلی جروزالم پست روز گذشته، در مطلبی مرتبط با غزه، ضمن اشاره به پرتاب موشک به مناطق اشغالی، توسط گروه‌های مقاومت با موشک‌هایی که مدعی شده موشک‌های مدل فجر 5 ایران است به فعالیت‌های دستگاه امنیتی رژیم صهیونیستی برای مقابله با آنها اشاره کرده است.

این گزارش در ادامه، به دیگر مساله مهم حال حاضر دستگاه امنیتی رژیم صهیونیستی اشاره کرده و آن را کاروان جهانی «الی بیت‌المقدس» دانسته است که قرار است روز سی‌ام مارس در کشورهای اطراف فلسطین اشغالی و همچنین داخل اراضی فلسطین برگزار شود.

در این متن به گزارش‌های دو مرکز امنیتی رژیم صهیونیستی که اخیرا منتشر شده و در آنها مدعی شده که ایران به طور جدی این طرح را حمایت می‌کند نیز اشاره شده است!

در پایان نیز تاکید شده که سیستم امنیتی رژیم صهیونیستی اعلام کرده برای مقابله با این حرکت آماده شده است!

بنا بر این گزارش، صهیونیست‌ها تاکنون ده‌ها گزارش و مطلب درباره کاروان جهانی «الی بیت المقدس» منتشر کرده‌اند و حتی سایت اختصاصی (gm2j.co) که شبیه سایت اصلی کاروان (gm2j.com) است را برای رصد لحظه به لحظه همه منابع اطلاع رسانی کاروان از جمله، سایت‌ها، اکانت‌های فیس‌بوک و حتی اکانت‌های تویتر می‌باشد اختصاص داده‌اند.

در گزارش‌های صهیونیست‌ها، کاروان جهانی «الی بیت‌المقدس» خطری بزرگ برای امنیت ملی اسرائیل قلمداد و اعلام شده است که ضمن رصد لحظه به لحظه آن، در حال آمادگی نظامی و امنیتی برای مقابله با آن هستند.

انتهای پیام/س