کریم انصاری‌فر:
فقط به فکر آقای گلی نیستم

خبرگزاری فارس: مهاجم ملی‌پوش سایپای البرز تاکید کرد: اگر چه کسب عنوان آقای گلی ارزشمند است، اما من فقط به فکر کسب این عنوان نیستم.

خبرگزاری فارس: فقط به فکر آقای گلی نیستم

کریم انصاری‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: در تمام سال‌هایی که برای سایپا به میدان رفتم، ثابت کردم که هدف اصلی من موفقیت تیم است.

وی تصریح کرد: در سال جاری نیز به غیر از پیروزی سایپا و به نتیجه رساندن زحمات دیگر بازیکنان هدفی نداشتم و همین شیوه را در تیم ملی نیز دنبال می‌کنم.

 

* مغرور نیستم و مغرور هم نمی‌شوم

 

مهاجم سایپای البرز با بیان اینکه در این فصل 17 گل برای تیمش به ثمر رسانده است، گفت: این گل‌ها با همکاری تمام مجموعه تیمی زده شده و تنها نتیجه تلاش من نیست.

انصاری‌فرد افزود: اگر نبود همکاری و تعامل در تیم سایپا، به طور قطع این موفقیت حاصل نمی‌شد و به همین دلیل برای زدن 17 گل در این فصل نه مغرور شده و نه می‌شوم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در کرج مبنی بر اینکه چه برنامه‌ای برای گرفتن جایگاه فونیکه‌سی مهاجم خارجی نفت آبادان در صدر جدول گلزنان لیگ دارد؟ گفت: در حال حاضر یک گل از مهاجم آبادانی‌ها کمتر زده‌ام.

انصاری‌فرد گفت: اگر هافبک‌ها و دیگر بازیکنان ما در دیدارهای باقی مانده لیگ‌برتر فرصت بیشتری در اختیارم قرار دهند، می‌توانم در پایان لیگ به عنوان آقای گلی دست‌ یابم.

وی متذکر شد: البته هدفم فقط کسب این عنوان نیست و مهمتر از موفقیت انصاری‌فرد، پیروزی و موفقیت سایپا به عنوان نماینده استان البرز در رقابت‌های لیگ است.

 

* می‌توانیم تراکتورسازی را در کرج شکست دهیم

 

مهاجم ملی‌پوش سایپای البرز در ادامه به دیدار آتی تیمش برابر تراکتورسازی تبریز اشاره کرد و گفت: با پیروزی پر گل پنج بر صفر برابر فجر شهید سپاسی شیراز در حال حاضر روحیه ما بسیار بالا است.

انصاری‌فرد در پایان تاکید کرد: در این دیدار برنامه‌های ویژه‌ای داریم و می‌توانیم تراکتورسازی را در خانه خود شکست دهیم.

لازم به توضیح است، تیم‌های سایپای البرز و تراکتورسازی تبریز روز شنبه هفته آینده به میزبانی نماینده استان البرز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/صا10