انتشار نخستین شماره ویژه‌نامه هفتگی "کیمیای ایران" در اصفهان

خبرگزاری فارس: نخستین شماره ویژه‌نامه سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی کیمیای ایران به صورت منطقه‌ای در استان اصفهان منتشر شد.

خبرگزاری فارس: انتشار نخستین شماره ویژه‌نامه هفتگی "کیمیای ایران" در اصفهان

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، ویژه‌نامه کیمیای ایران به مناسبت سال نو منتشر شد.

این ویژه‌نامه 130 صفحه‌ای حاوی مطالب سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی بوده که به صورت منطقه‌ای در چهار استان اصفهان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری توزیع می‌شود.

علی مانیان، سردبیر این نشریه گفت: قرار است پس از این کیمیای ایران به صورت هفته‌نامه در اصفهان منتشر شود.

وی ادامه داد: در این زمینه به دنبال نیاز جامعه به رسانه‌های تحلیل‌گر قرار است کیمیای ایران بیشتر به موضوعات استانی و منطقه‌ای با نگاه تحلیلی بپردازد.

مانیان ابراز امیدواری کرد هفته‌نامه کیمیای ایران که نخستین شماره دور جدید و شماره 394 سال دوازدهم آن شنبه آینده در روزنامه فروشی‌ها توزیع می‌شود بتواند گوشه‌ای از نیاز رسانه‌ای شهروندان این چهار استان را برطرف کند.

به گزارش فارس، اسماعیل کریمیان به عنوان مدیر مسئول، مقداد صرامی به عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری، علی مانیان به عنوان سردبیر، رضا صالحی‌پژوه به عنوان مدیر تحریریه و تعدادی از کارشناسان و روزنامه‌نگاران نیز به عنوان اعضای تحریریه در این نشریه فعالیت دارند.

همچنین مخاطبان می‌توانند آخرین مطالب و اخبار این نشریه را از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی www.kimiyairan.com مطالعه کنند.

انتهای پیام/صا30