فرماندار شهرستان طارم خبر داد
بهره‌مندی 600 خانوار طارمی از گاز شهری

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان طارم گفت: طبق برنامه تا کنون گازرسانی به منازل 600 خانوار طارمی انجام پذیرفته است.

خبرگزاری فارس: بهره‌مندی 600 خانوار طارمی از گاز شهری

به گزارش خبرگزاری فارس از طارم، غلامحسین رجبی ظهر امروز در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان طارم با اشاره به برگزاری انتخاباتی بی‌نقص در شهرستان طارم از همکاری مسئولان ادارات در برگزاری انتخابات تقدیر کرد و افزود: همکاری همه جانبه مسئولان باعث شد نه تنها مشکل و کمبودی در برگزاری انتخابات احساس نشود، بلکه به دور از حواشی تمام نیروی شهرستان صرف سلامت انتخابات شود.

وی حماسه 12 اسفند را مدیون بصیرت و حضور آگاهانه مردم در صحنه دانست و افزود: مردم ولایتمدار شهرستان طارم به شایستگی در صحنه حاضر شده و ماه‌ها برنامه‌ریزی و هزینه‌های میلیاردی دشمن برای حضور کمرنگ مردم در صحنه را خنثی کردند.

فرماندار شهرستان طارم مشارکت 72.5 درصدی در استان زنجان و 85 درصد در طارم که همراه با رشد 21 درصد در شهرستان طارم بود، را بی‌نظیر توصیف کرد و اظهار داشت: این حماسه همان چیزی است که از جامعه ولایی و مهدوی انتظار می‌رفت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود سال 90 را سال پر برکتی برای شهرستان طارم دانست و با اشاره به رشد چشمگیر شهرستان طارم در تمام زمینه‌ها از اطلاع رسانی و انعکاس ضعیف اخبار و عملکرد دستگاه‌های شهرستان انتقاد کرد و افزود: تا می‌توانیم باید به این مردم قدر شناس خدمت و روحیه جوانان را تقویت کنیم و خدماتی که صورت می‌گیرد را به بهترین شکل ممکن به آگاهی مردم برسانیم.

رجبی همچنین ابراز امیدواری کرد که خدمت رسانی به مردم برای سال‌های آینده نه تنها ادامه یابد، بلکه بهتر از سال 90 باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به خدمات ارائه شده در سال جدید اشاره کرد و در ارتباط با گاز رسانی به شهرستان در سال 90 گفت: بهره‌برداری از خط انتقال گاز و گازرسانی به منازل طبق برنامه انجام رسیده است و امروز 600 کنتور گاز به مردم واگذار شده است و هم اکنون نیز کار گاز رسانی به سایر مناطق شهرستان آغاز شده است.

وی به ارتقای شاخص تولید زیتون در سال 90 اشاره کرد و گفت: در این زمینه فعالت بسیار صورت گرفته است و امروز طارم رکورد تولید 28 تن در هکتار زیتون را به نام خود ثبت کرده و علاوه بر زیتون، 50 درصد رشد در پوشش انهار کشاورزی را اعلام و این امر را در توسعه کشاورزی شهرستان مهم ارزیابی کرد.

فرماندار شهرستان طارم در ادامه اشاره‌ای نیز به رشد 65 درصدی مراکز ورزشی در شهرستان طارم داشت.

وی اطلاع رسانی در ارتباط با خدمات ارائه شده دولت و نمایش رشد عملکردهای دستگاه را باعث افتخار و اعتماد مضاعف مردم به نظام و انقلاب اسلامی دانست.

انتهای  پیام/و۱۰