مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان خبر داد
اسکان مسافران نوروزی در لرستان 70 درصد افزایش داشته است

خبرگزاری فارس: مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: اسکان مسافران نوروزی در لرستان 70 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

خبرگزاری فارس: اسکان مسافران نوروزی در لرستان 70 درصد افزایش داشته است

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، ذبیح‌الله سیاهپوش امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد ضمن تبریک سال نو از اسکان ۳ هزار و 769 نفر از مسافران نوروزی و کاروان‌های راهیان‌نور در کمپ‌های نوروزی لرستان در این ایام خبر داد و گفت: این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته 70 درصد افزایش داشته است.

وی افزود: جمعیت هلال احمر لرستان در سال جاری 22 پایگاه امداد جاده ای، شش ایستگاه سلامت و 14 پست راهنمایی مسافران نوروزی در استان را دایر کرده تا از این طریق بتواند خدمات مفید امدادی به مردم ارایه دهد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون جمعیت جوانان استان لرستان 53 هزار و 886 نفر از مسافران نوروزی و کاروان‌های راهیان‌نور را راهنمایی کردند.

سیاهپوش ادامه داد: همچنین 80 هزار و 875 مورد برشور و اقلام تبلیغاتی میان مسافران مراجعه کننده به پست‌های راهنمای نوروزی استان توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان عنوان کرد: سال گذشته تنها ۲ هزار و 212 نفر توسط جمعیت هلال احمر لرستان اسکان داده شدند.

وی متذکر شد: در زمینه ارایه خدمت به کاروان‌های راهیان‌نور در استان لرستان تاکنون 350 بسته غذایی میان این کاروان‌ها توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان اذعان داشت: در این ایام 10 خیمه نماز برای برپایی و اقامه نماز اول وقت در استان دایر شده و تاکنون نزدیک به 11 هزار مسافر نوروزی به این خیمه‌ها مراجعه کرده‌اند.

سیاهپوش تعداد پست‌های راهنمایی مسافران نوروزی مستقر در استان لرستان را 15 پست عنوان کرد.

انتهای پیام/ن۲۰/ط4000