در مشگین‌شهر و گرمی رخ داد
عزیمت 500 بانوی بسیجی به مناطق عملیاتی جنوب

خبرگزاری فارس: دومین کاروان راهیان نور مشگین‌شهر و گرمی در سال جدید در قالب 500 نفر از بانوان بسیجی به مناطق عملیاتی جنوب انجام شد.

خبرگزاری فارس: عزیمت 500 بانوی بسیجی به مناطق عملیاتی جنوب

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در مراسمی که پیش از ظهر امروز در مشگین‌شهر برگزار شد 250 نفر از بانوان بسیجی این شهرستان عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند.

فرمانده بسیج مشگین‌شهر در مراسم بدرقه این کاروان اظهار داشت: زائران مشهدالشهدای ایران در پنج روز از شلمچه، هویزه، دهلاویه، طلائیه، اروندکنار و ... بازدید می‌کنند.

علی علیپور خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما از اعزام این کاروان آشنا کردن نسل نوجوان و جوان با ارزش‌ها و دستاوردهای به دست آمده در دوران دفاع مقدس است که سعی داریم در یک حرکت تاثیرگذار این انتقال و آشنایی به نحو مطلوب انجام شود.

وی در ادامه سخنان خود بیان کرد: دفاع مقدس به عنوان یک ظرفیت بی‌نظیر و ممتاز در ارزشمداری و پاسداری بهترین سرمایه‌های این کشور تاثیری بی‌بدیل دارد و ما همه ساله در قالب کاروان‌های راهیان نور اقدام به انجام رسالت سنگین در حوزه انتقال ارزش‌ها و مفاهیم دینی و اعتقادی می‌کنیم.

این مسئول به علاقمندی بانوان بسیجی برای عزیمت به سرزمین نور و شهادت اشاره کرد و افزود: شهدای ما افتخار عظیمی را خلق کردند که امروز همه مصمم به تداوم دستاوردهای ارزشمندی هستند که در یک دهه مبارزه با نظام کفر و الحاد به عنوان سرمایه ملی عظیم به دست آمده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، کاروان راهیان نور بانوان بسیجی شهرستان گرمی نیز در قالب پنج اتوبوس و بیش از 250 نفر عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند.

فرمانده بسیج سپاه ناحیه گرمی نیز در مراسم بدرقه این کاروان با یادآوری اینکه دشمنان ما از دستاوردهای عظیم دوران دفاع مقدس به شدت در هراس و نگرانی هستند، اظهار داشت: آنچه که سبب شده دشمنان ما از این فرهنگ برتر ترس و نگرانی داشته باشند ماهیت حرکتی است که جوانان ما در دو دهه گذشته به تکرار و بازآفرینی آن اقدام کردند.

محمدرضا بدری اضافه کرد: ایران اسلامی ما با حرمت و عزت خون شهدا در اوج اقتدار قرار گرفته و باید این دستاورد عظیم را پاس داشت.

وی در ادامه بیان داشت: هرقدر تلاش می‌کنند تا این ایستادگی و مقاومت شکسته شود هرگز موفق نشده و راه به جایی نیز نمی‌برند.

این مسئول در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: آنهایی که آرزوی تسلیم شدن ایران را در برابر سیطره دشمنان دارند باید خواسته و مطالبه خود را به گور ببرند چرا که مردم این کشور هرگز تسلیم دشمن زبون نمی‌شود.

انتهای پیام/آ20