توسط جمعیت هلال احمر استان قم صورت گرفت:
راهنمایی بیش از 81 هزار مسافر نوروزی در قم

خبرگزاری فارس: تیم‌های راهنمای مسافران جمعیت جوانان هلال احمر استان قم، بیش از 81 هزار مسافر و زائر این استان را، راهنمایی و هدایت کردند.

خبرگزاری فارس: راهنمایی بیش از 81 هزار مسافر نوروزی در قم

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد تسهیلات زائرین استان قم، جمعیت هلال احمر استان قم در راستای خدمت‌رسانی به زائران و گردشگران نوروزی، نسبت به تشکیل اکیپ‌های راهنمای مسافران اقدام کرده است که شامل 20 پست ثابت و سه پست سیار بوده و بیش از 60 نفر از اعضای این جمعیت، در این پست‌ها مشغول خدمت‌رسانی به مسافران و زائران استان قم هستند.

همچنین جمعیت جوانان هلال احمر استان قم در راستای فرهنگ‌سازی در رابطه با نماز اول وقت، نسبت به برپایی شش نمازخانه بین راهی اقدام کرده که بیش از پنج هزار و 850 نفر از مسافران و زائران استان قم، به این نمازخانه‌ها مراجعه و نماز اول وقت را اقامه کرده‌اند.

اکیپ‌های راهنمای مسافران جمعیت هلال احمر استان قم، بیش از 43 هزار و 700 نقشه در چهار نوع متنوع، بیش از 17 هزار و 150 محصول فرهنگی در قالب 41 قلم کالای متفاوت و بیش از دو هزار و 350 کیف امدادی، در بین زائران و مسافران استان قم توزیع کرده‌اند.

همچنین بیش از 81 هزار نفر از مسافران و زائران استان قم برای کسب راهنمایی به غرفه‌های راهنمایی مسافران جمعیت هلال احمر استان قم مراجعه کرده‌اند. لازم به ذکر است که در غرفه‌های راهنمایی مسافران جمعیت هلال احمر استان قم، مسابقه‌های فرهنگی نیز برگزار شده و به افراد برتر، هدایایی به رسم یادبود اهدا می‌شود.

انتهای پیام/خ۳۰