فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی خبر داد
کاهش 67 درصدی تلفات جاده‌ای در آذربایجان غربی

خبرگزاری فارس: فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی گفت: تلفات جاده‌ای در آذربایجان غربی طی 10 روز گذشته 67 درصد کاهش یافته است.

خبرگزاری فارس: کاهش 67 درصدی تلفات جاده‌ای در آذربایجان غربی

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی آذربایجان غربی، علی سعیدی اظهار داشت: از زمان آغاز طرح نوروزی پلیس، شاهد کاهش چشمگیر تلفات جاده‌ای در استان هستیم که این امر با رعایت قوانین از سوی رانندگان و حضور مستمر پلیس به وقوع پیوسته است.

وی افزود: در این بازه زمانی با توجه به بارش نزولات آسمانی در روزهای پایانی سال و لغزندگی جاده‌ها تصادفات جرحی نسبت به مدت مشابه سال قبل 17 درصد رشد را نشان می‌دهد و تاکنون 70 درصد مجروحان این حوادث از بیمارستان مرخص و بقیه نیز مراحل درمانی را طی می‌کنند.

سعیدی ترافیک در محورهای مواصلاتی استان را نیمه سنگین عنوان کرد و گفت: رانندگان باید با رعایت قوانین رانندگی و پایبندی به آن، دوری از سبقت و سرعت غیرمجاز و استراحت در مسیرهای طولانی رانندگی از بروز حوادث در جاده‌ها جلوگیری کنند.

فرمانده پلیس راه استان با اشاره به اینکه امیدواریم در روزهای باقیمانده از تعطیلات نوروزی شاهد کاهش ترافیک در محورهای مواصلاتی باشیم، خاطرنشان کرد: پلیس راه استان مصمم است امسال به شدت با متخلفان رانندگی برخورد کند.

انتهای پیام/خ۳۰