سرمربی تیم فوتبال صبای قم:
مقابل شهرداری باید محکم بازی کنیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: در دیدار خارج از خانه هفته بیست و هشتم مقابل شهرداری تبریز برای کسب سه امتیاز باید محکم بازی کنیم.

خبرگزاری فارس: مقابل شهرداری باید محکم بازی کنیم

عبدالله ویسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: با توجه به حضور با انگیزه‌ای که بازیکنان در تمرینات تیم دارند و همچنین فرصت بسیار خوبی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، تلاش می‌کنیم برابر شهرداری تبریز محکم و پرتلاش بازی کنیم.

وی افزود: یقین دارم که تیم ما در دیدار با تیم شهرداری تبریز بازی خوبی ارائه خواهد کرد اما از بازیکنان صبا می‌خواهم در زدن ضربات آخر عجله نداشته باشند و موقعیت‌های گلزنی زیادی را که به دست می‌آوریم با دقت به گل تبدیل کنند.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم ابراز کرد: صبای قم در بازی‌ هفته بیست و هشتم برابر شهرداری تبریز با قدرت به میدان می‌رود تا سه امتیاز این دیدار را کسب کند، به همین خاطر بازیکنان ما در حال هماهنگ شدن هستند و سعی می‌کنیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه از نخستین بازی خود در سال جدید حتما پیروزی و سه امتیاز را می‌خواهیم، ابراز داشت: تیم شهرداری تبریز با وجود قرار گرفتن در رده هفدهم جدول رده‌بندی این دوره از مسابقات لیگ دسته برتر فوتبال باشگاه‌های کشور تیمی مدعی و قابل احترام است ولی برابر حریف خود با قدرت و تمام توان به میدان می‌رویم.

ویسی خاطرنشان کرد: صبای قم در رقابت‌های این فصل لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در شرایطی قرار دارد که تیم‌های مقابل باید به عنوان یک مدعی به ما نگاه می‌کردند زیرا در 27 هفته گذشته جزو پنج تیم بالای جدول بوده‌ایم و دیگر فرصت‌های خود را از دست نمی‌دهیم تا انشاءالله به سهمیه آسیا دست یابیم.

وی اضافه کرد: رقابت‌های این فصل در حالی رو به پایان است که اکنون آماده بازی هفته یازدهم دور برگشت هستیم و برابر شهرداری تبریز تلاش می‌کنیم با ارائه بازی‌ بسیار خوب و مقتدرانه بتوانیم به مکان‌های بالای جدول رده‌بندی نزدیک شویم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم افزود: دیدارهای باقی مانده از مرحله برگشت این فصل فراز قم برای کادر فنی و مجموعه تیم اهمیت بسیاری دارد زیرا قصد داریم در بازی‌هایی که تا پایان لیگ به انجام می‌رسد مقابل تیم‌های حریف با قدرت به میدان رفته و به امتیازات کامل بازی‌های خود دست یابیم.

وی عنوان داشت:‌ امسال در پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور چهار تیم بالای جدول رده‌بندی به لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کنند و به همین خاطر تمام بازی‌هایی که تا پایان لیگ امسال برگزار می‌شود، برای ما با اهمیت است. 

ویسی همچنین به وضعیت تیم فوتبال صبای قم اشاره کرد و یادآور شد: در حال حاضر تیم ما با توجه به تمرینات کمی که برای آماده‌سازی پشت سر گذاشته است، در روزهای اخیر نیز تمرینات خوبی برگزار کرده و از هر نظر آمادگی کامل را برای دیدار با شهرداری تبریز دارد.

دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و شهرداری تبریز از ساعت 16 و 30 دقیقه روز پنجشنبه دهم فروردین ماه در تبریز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/خ۱۰