امام جمعه بوشهر:
بوشهر نماد اقتدار ایران در خلیج فارس است

خبرگزاری فارس: امام جمعه بوشهر گفت: استان بوشهر نماد اقتدار علمی، صنعتی، سیاسی و دینی ایران اسلامی در خلیج فارس است.

خبرگزاری فارس: بوشهر نماد اقتدار ایران در خلیج فارس است

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری ظهر امروز در دیدار با استاندار و مدیران استانداری بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر با ظرفیت‌های بسیاری که دارد با برنامه‌ریزی دقیق و دانش‌بنیان منطبق با آمایش سرزمینی و مدیریت کارآمد می‌تواند به جایگاه شایسته خود برسد.

وی افزود: استان بوشهر در عرصه‌های تجارت الکترونیک و علوم مختلف با توسعه فضاهای آموزشی و ایجاد دهکده دانایی می‌تواند به عنوان استانی نمونه در سطح کشور مطرح شود.

امام جمعه بوشهر بر تغییر اساسی در ساختار مدیریت و مبلمان شهری در بوشهر تاکید کرد و گفت: بوشهر استانی تعیین‌کننده و برتر در جغرافیای سیاسی و اقتصادی ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی است بنابراین باید با نگاه فراملی بوشهر را مدیریت کنیم.

صفایی‌بوشهری گفت: استان بوشهر نماد اقتدار علمی، صنعتی، سیاسی و دینی ایران اسلامی در خلیج فارس است.

این مسئول ادامه داد: همدلی، وفاق و دانش بیانی و مدیریت کارآمد و سپس عملیاتی کردن پروژه‌های مختلف می‌تواند بوشهر را به سر منزل مقصود برساند.

استاندار بوشهر نیز در این دیدار با تبریک فرا رسیدن سال نو بیان داشت: نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به‌ نام تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی نماد کارآمدی نظام اسلامی است.

محمدحسین جهانبخش ادامه داد: بوشهر با ظرفیت‌هایی که در عرصه‌ای مختلف اقتصادی و صنعتی دارد می‌تواند پیشگام تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در سال جدید باشد.

وی تصریح کرد: پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب منشور اقتصادی، سیاسی، اجرایی برای مسئولان و نقشه راه برای توسعه و پیشرفت ایران اسلامی است.

استاندار بوشهر با قدردانی از مجریان برگزاری انتخابات مجلس اضافه کرد: رسانه‌ها هوشمندانه وارد عرصه انتخابات شدند و هدایت‌های ائمه جمعه نیز در برگزاری باشکوه انتخابات مؤثر بود.

جهانبخش با اشاره به گزارشی در ارتباط با اعتبارات استان نیز اذعان داشت: تاکنون 86 درصد اعتبارات عمرانی استان جذب شده است.

انتهای پیام/ن20/د1000